نمونه سایت ها و پورتال ها
Web Hosting
Easy | Affordable | Professional
خدمات » هاستینگ

هاستینگ

 

هاستینگخدمات هاستینگ و میزبانی سایت ها امروزه از اهمیت بالایی برخوردار می باشند. سرور های قوی، پهنای باند بالا، نصب نرم افزارهای برگزیده بروی سرور، مدیریت امنیت و خدمات پشتیبانی همگی از عوامل مهم در انتخاب بهترین هاستینگ جهت میزبانی سایت ها و نرم افزارهای تحت وب شما می باشند. شرکت فناوری اطلاعات آریانا با توجه به  عوامل ذکر شده و تهیه بستری مناسب با در اختیار داشتن سرورهای قدرتمند در بزرگترین دیتاسنتر کانادا ارائه دهنده کلیه خدمات هاستینگ و میزبانی وب و پورتال و خدمات پست الکترونیک می باشد.

 

 

کنترل پنل مدیریتی


پارالل- پلسک کلیه پکیج های هاستینگ در آریانا با کنترل پنل ارائه میگردند. کنترل پنل دارای امکانات زیادی می باشد که بعضی از آنها عبارتند از مدیریت دامنه و زیردامنه، مدیریت پوشه ها، امکانات پشتیبان گیری سایت ها، مدیریت اف تی پی، مدیریت ایمیل ها، مدیریت پایگاه داده و بسیاری از امکانات دیگر که ذکر همه در اینجا میسر نمی باشد. 

 

 

 

مدیریت پست الکترونیک 


 میل سرور - اسمارترمیل از آنجا که سرویس پست الکترونیک از مهمترین گزینه های یک هاستینگ معتبر است آریانا جهت نیل به این مهم از نرم افزار SmarterMail بروی کلیه سرورهای خود استفاده میبرد. SmarterMail دارای امکانات بسیاری جهت مدیریت ایمیل ها در اختیار کاربران قرار میدهد که بعضی از آنها عیارتند از پنل کاربری بسیار حرفه ای، قدرتمند و کاربر پسند، امکان جستجوی پیشرفته، مدیرت کاربران و پستهای الکترونیک، استفاده از تکنولوژی های جدید جهت استفاده در گوشیهای موبایل، جلوگیری از ورود بیش از 97 درصد هرزنامه ها واسپم ها، ارائه گزارشات پیشرفته وضعیت دامنه و صندوق های پستی شامل میزان فضای استفاده شده، تعداد هرزنامه ها و ویروسهای ورودی و خروجی  و .. به صورت تفکیکی، امکان آرشیو، تقویم، لیست مخاطبین، کارهای روزانه و یادداشت ها و بسیاری از امکانات دیگر.

 

 

 

خدمات پشتیبانی


7 روز برگشت پول خدمات پشتیبانی مشتریان هاستینگ در آریانا با روال ویژه ای پیگیری می گردد. علاوه بر امکان پیگیری و اعلام مشکلات از طریق تلفن،ایمیل و گفتگوی آنلاین، سیستم تیکتینگ نیز در اختیار کلیه مشتریان قرار میگیرد. هدف ما حل مشکلات مشتریان در سریع ترین زمان ممکن می باشد.

 

لیست پکیج ها وقیمت هاستینگ

 

مشخصات سرویس های ویندوزWS6WS7
حجم فضای میزبانی (Disc Space)10GB30GB
انتقال داده ها / ماهيانه (Bandwidth)50GB100GB
تعداد وب سایت34
تعداد اکانت FTPنامحدودنامحدود
Domain Aliasنامحدودنامحدود
کنترل پنل میزبانی وب
پشتیبانی فنی پورتال آریانا *
هزینه سالیانه ( تومان )1.200.0002.400.000
   
مشخصات پست الکترونیک ( E-Mail )WS6WS7
Email Accounts50نامحدود
Mail Space3GB5GB
POP3/SMTP
Web Mail
Email Forwarding
Email Aliases
Address Book
Virus Scanning
Anti Spam
Send/Receive HTML formatted Messages
Spell Checking
Personal Calendar
   
زبانهای برنامه نویسیWS6WS7
ASP
ASP.NET 1....4.5
ASP.NET 4
Microsoft AJAX
Microsoft MVC
Entity Framework
URL Rewrite
   
بانك اطلاعاتی ( Database )WS6WS7
MS SQL 2008150MB300MB
MS SQL 2008 DB count34
   
سایر امکاناتWS6WS7
URL Forwarding
Virtual Directory
DNS Management
Anonymous FTP
File Manager
   
گارانتی ( Money back )WS6WS7
1 هفته تضمین عودت وجه
   
پشتیبانی فنیWS6WS7
پشتیبانی تلفنی
پشتیبانی از طریق پست الکترونیک
پشتیبانی از طریق دورنگار
پشتیبانی آنلاین
   
قیمت سالیانه ( تومان )WS6WS7
 1.200.0002.400.000


* پشتیبانی فنی پورتال عبارت است از بررسی و رفع مشکلات گزارش شده از سوی مشتری هنگام بروز خطا در عملکرد پورتال (پورتال خریداری شده از آریانا و میزبانی شده در سرورهای آریانا).